STK250-137-90 Linvatec STRYKER OSCILLATING SAW BLADE REPLACEMENT 25MM X 1.37MM (0.054 INCH) X 90MM, QTY 5, 5/BX
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LVT STK250-137-90
MPN:
STK250-137-90
Availability:
Ships directly from the manufacturer, usually in 1-2 business days.
Shipping:
Calculated at Checkout
Frequently bought together:
Description
Linvatec STK250-137-90 STRYKER OSCILLATING SAW BLADE REPLACEMENT 25MM X 1.37MM (0.054 INCH) X 90MM, QTY 5, 5/BX